𝙕𝒂𝙥𝒓𝙖𝒔𝙯𝒂𝙢𝒚 𝒘𝙨𝒛𝙮𝒔𝙩𝒌𝙞𝒆 𝒔𝙯𝒌𝙤ł𝙮 𝙯 𝙩𝒆𝙧𝒆𝙣𝒖 𝑵𝙖𝒔𝙯𝒆𝙟 𝙂𝒎𝙞𝒏𝙮 𝙙𝒐 𝒖𝙙𝒛𝙞𝒂ł𝒖 𝒘 𝑹𝙤𝒛𝙜𝒓𝙮𝒘𝙠𝒂𝙘𝒉 𝒐 𝑷𝙪𝒄𝙝𝒂𝙧 𝙒𝒐́𝙟𝒕𝙖 𝙂𝒎𝙞𝒏𝙮 𝙄𝒘𝙖𝒏𝙤𝒘𝙞𝒄𝙚.

Przed nami sportowe emocje, rywalizacja fair play i świetna zabawa na Orliku w Sieciechowicach! 

Zapraszamy uczniów oraz kibiców do wspólnego dopingu podczas tegorocznych rozgrywek szkolnych.
Do zobaczenia na boisku! 

